Piektdiena, 22 Septembrīs 2023

Vārda diena: Maigurs, Mārica, Māris

Ja tu esi dzimis bez spārniem, netraucē tiem augt.

Koko Šanel

CSDD turpina bezmaksas konsultācijas ziemas braukšanā Daugavpilī

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) turpina bezmaksas konsultācijas braukšanai ziemā arī 2023.gada ziemas sezonā un šobrīd ir izsludināta pieteikšanās konsultācijām Daugavpilī.

Latvijā ir ziema, ceļi ir slideni un drošas braukšanas eksperti aicina autovadītājus būt īpaši vērīgiem un uzmanīgiem – ir jāapzinās, ka transportlīdzeklis ziemas apstākļos un uz slidena ceļa uzvedās citādi nekā vasarā.

Grupu nodarbību vietas un laiki:

Daugavpils  – Daugavpils kartodroms Blāzma, Blāzmas iela 11.

Ceturtdien, 26.janvārī, plkst. 12:00; 14:00 un 16:00;

Piektdien, 27. janvārī, plkst. 12:00; 14:00 un 16:00;

Sestdien, 28. janvārī, plkst. 11:00; 13:00 un 15:00;

Svētdien, 29. janvārī, plkst. 11:00; 13:00 un 15:00.

Nodarbību ilgums: viena stunda un 30 minūtes.

Pieteikšanās nodarbībām Daugavpilī – elektroniski: https://www.mittoevents.com/csdd-ziemas-konsultacijas-drosa-brauksana/registracija-daugavpils.

Pasākums paredzēts fiziskām personām un iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta – viena rezervācija vienai personai.

Nosacījumi: nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kurš aprīkots ar ziemas riepām, kuram ir derīga tehniskā apskate un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Vēlams uz nodarbību ierasties ērtos, braukšanai atbilstošos apavos un siltā apģērbā.

Konsultācijas šajā ziemas periodā norisinās deviņās Latvijas pilsētās – apmācības jau veiksmīgi aizvadītas Rīgā, Rēzeknē, Madonā, Liepājā un Valmierā, kuras apmeklējuši jau vairāk nekā 600 autovadītāju. Janvārī un februārī, ja laikapstākļi būs piemēroti, apmācības plānots aizvadīt arī vēl Siguldā, Talsos un Jelgavā.

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Uzņemtie foto un video materiāli var tikt izmantoti publicitātei. Ierodoties uz pasākumu, jūs apliecināt, ka jums pret to nav iebildumu.

Konsultācijas ziemas apstākļos CSDD autovadītājiem nodrošina jau kopš 2015. gada un šajā laikā individuālās braukšanas prasmes uzlabojuši vairāk nekā 5000 autovadītāju. Konsultācijas autobraucējiem tiek nodrošinātas bez maksas un tās tiek finansētas no Ceļu satiksmes drošības padomes līdzekļiem.