Ceturtdiena, 23 Marts 2023

Vārda diena: Mirdza, Žanete, Žanna

Ir tikai viens veids, kā izvairīties no kritikas: neko nedariet, neko nesakiet un esiet nekas.

Aristotelis

Zem sniega smaguma iebrucis Daugavpils Olimpiskā centra āra slidotavas jumts Dalīties:

Šorīt zem sniega smaguma iebrucis Daugavpils Olimpiskā centra āra slidotavas jumts, aģentūra LETA uzzināja Daugavpils pašvaldībā.

Iebrūkot telts konstrukcijas jumtam, neviens cilvēks nav cietis un nav cietušas arī citas slidotavas konstrukcijas. Bija plānots slidotavu atvērt jau sestdien, taču, redzot laika prognozē spēcīgu snigšanu, nolemts atklāšanu pārcelt uz pirmdienu, aģentūrai LETA skaidroja Olimpiskā centra valdes loceklis Vladimirs Šteinbergs. Uz jumta bijusi aptuveni pusmetru bieza sniega kārta.

"Gribējām notīrīt sniegu no jumta ap plkst.9, bet apmēram stundu pirms tam telts konstrukcija, kas izgatavota no plastmasas, neizturēja sniega svaru," pauda Šteinbergs.

Slidotavu plānots atvērt pēc jumta salabošanas. 

"Divas, trīs dienas un salabosim. Zaudējumi nav lieli, un, lai arī ir nepatīkami, ir labi, ka cilvēki nav cietuši," sacīja Olimpiskā centra vadītājs.

Jau ziņots, ka pēdējā diennaktī visvairāk snidzis Latvijas austrumu novados, kur sniega sega vietām kļuvusi par 10–15 centimetriem biezāka, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

LSM.lv