Piektdiena, 23 Februāris 2024

Vārda diena: Haralds, Almants

Es labāk miršu no kaisles nekā no garlaicības.

Vinsents van Gogs

56.skrējiens “Daugavpils-Mežciems” pulcējis vairāk nekā 500 dalībnieku

Skrējiens “Daugavpils-Mežciems”, kas aizsācies jau 1966.gadā un ir viens no vecākajiem skrējieniem Latvijā, notika jau 56. reizi. Šogad skrējiena diena bija 25.septembris, kas iezīmējās ar ļoti pozitīvām emocijām, neskatoties uz rudenīgajiem laikapstākļiem.

Kopā bija 549 dalībnieki- bērnu skrējienos (200m, 700m un 1,5 km) piedalījās 249 jaunie sportisti, 10 km skrēja 82 dalībnieki, 5 km skrēja 187 dalībnieki, bet 5 km soļoja 31 dalībnieks.

Skrējiena lielākajā distancē- 10 km- kopvērtējumā 1. vietu ieguva Dmitrijs Serjogins (Līvāni), viņš trasi pieveica 31 minūtē un 51 sekundē. 2. vietu kopvērtējumā ieguva Artjoms Gajevskis (Daugavpils), viņa laiks 33 minūtes un 15 sekundes. Bronzas medaļa kopvērtējumā Aleksandram Raščevskim (Daugavpils), viņa laiks – 34 minūtes un 4 sekundes. Dāmu konkurencē pirmā kopvērtējumā kļuva Kitija Valtere (Līvāni) ar laiku 38 minūtes un 54 sekundes, kas ir par 4 sekundēm ātrak, salīdzinot ar 55. jubilejas skrējiena rezulātu. 2. vieta Ievai Stankevičai (Daugavpils), viņas laiks – 42 minūtes un 33 sekundes. Bet bronzas medaļa tika Natālijai Krupinai (Preiļi), viņas laiks – 43 minūtes un 32 sekundes. 

Īpaši tika sumināts arī 56.skrējiena vecākais dalībnieks Romāns Saušs, kam šī gada 3. novembrī paliks 88 gadi. Sportists pievarēja 5km distanci un vēlreiz pierādīja to, ka vecums nav šķērslis būt fiziski aktīviem. Jāatzīmē, ka Romāns ir aktīvs un ilggadējs skrējiena dalībnieks.

Katrs dalībnieks saņēma ne tikai pozitīvas emocijas, bet arī savu 56.skrējiena “Daugavpils-Mežciems” piemiņas medaļu, kā arī maisiņu ar dzeramo un gardumiem. Savu ieguldījumu skrējiena vēsturē un attīstībā ir sniedzis Vladimirs Dribincevs, un viņa ģimene turpina atbalstīt skrējienu joprojām.

Lielu paldies jāsaka arī atbalstītājiem, kas nodrošināja īpašas balvas skrējiena uzvarētājiem: Photofeel Irina Solovjova; EGIS massages; Gastrobārs Yoggy bear; ISOSTAR; makšķernieku veikals SHARK; SILENE resort&spa; SPORTLAND; WOW kebab.

Paldies dalībniekiem, brīvprātīgajiem, pilsētas iestādēm un katram, kurš iesaistījās skrējiena organizēšanā un norisē! Turpināsim veidot skrējiena vēsturi kopā!

 

Daugavpils Sporta pārvale