Piektdiena, 23 Februāris 2024

Vārda diena: Haralds, Almants

Tu kļūsti par to, kam tici.

Opra Vinfreja

Daugavpils akordeonistu orķestris aicina uz maģisku koncertu

30. martā plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē (Rīgas ielā 22a) Daugavpils akordeonistu orķestris (diriģente Tatjana Saratova) aicina savus klausītājus uz koncertu “Maģiskais vēstījums”.

Koncertā tiks atspoguļotas dažādas emociju gammas, kurās dzīves skaudrā realitāte savijas ar neizskaidrojamu maģiju, mīla mijas ar naidu un dzīve ar nāvi. Austrumnieciskie pasaku motīvi un noslēpumainie dzīves notikumi izskanēs akordeona, vijoles un bungu sinerģijā. Vijoles solo – Inga Zeile. Koncertā piedalās Staņislava Broka Daugavpils mūzikas vidusskolas sitaminstrumentu ansamblis.

Akordeonistu orķestris Daugavpilī veiksmīgi darbojas jau kopš 1959. gada. Tajā muzicē mūzikas skolas un vidusskolas audzēkņi, kā arī Daugavpils Universitātes studenti un pasniedzēji. Pa šo laiku ir nospēlēts daudz koncertu kā arī saņemtas balvas un godalgas par piedalīšanos dažādos konkursos un festivālos gan Latvijā gan ārpus tās robežām.

Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē darba dienās plkst. 16.30-18.30 un “Biļešu paradīzē” (https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/127216). Cena 5.00 euro.


Vienības nama pasākumu laikā notiek filmēšana un fotografēšana.

Informācija: www.vienibasnams.lv