Pirmdiena, 22 Jūlijs 2024

Vārda diena: Marija, Marika, Marina

Viss patīkamais šajā pasaulē ir vai nu kaitīgs, vai amorāls, vai noved pie aptaukošanās.

Faina Raņevska

Nepalaid garām Street Food festivālu Daugavpilī “Garšu toņi”!

2023. gada 16. septembrī Daugavpilī, Rīgas ielas svētku laikā, notiks Street Food festivāls “Garšu toņi”. Nāc gardi paēst, paklausīties mūziku, dziedāt, dejot vai vienkārši baudīt gaisotni skaistajā Dubrovina parkā!

Svētki nav iedomājami bez garšīgas maltītes, tāpēc jau no plkst. 16.00 līdz 23.00 pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs mieloties ar gardiem ēdieniem, ko pasniegs vietējie restorāni un kafejnīcas, klausīties mūziku un jauki pavadīt laiku, baudot maltīti svaigā gaisā.

Pasākums pulcēs vienuviet lieliskus meistarus, kuri pagatavos Street food ēdienu klasiku, rādīs meistarklases un atklās pavāru profesionālos noslēpumus. Festivāla dalībniekus pārsteigs arī pasaulslavena bārmeņa uzstāšanās.

Street Food festivāla “Garšu toņi” apmeklētājiem būs iespēja iejusties ekspertu lomā:  nogaršojot piedāvātos ēdienus, ikviens varēs atdot savu balsi par, viņaprāt, labāko virtuvi, oriģinālāko noformējumu, garšīgāko kokteili un labāko servisu.

No plkst. 17.00 līdz 19.00 sanākušos gardēžus priecēs grupas “Queentessence” solists un mūziķis Rihards Saule.

Mazie svētku dalībnieki no plkst. 16.00 varēs piedalīties bērnu un jauniešu interešu izglītības centra “Saules stariņi” radošajās darbnīcās, pasākuma laikā būs pieejamas arī āra spēles un piepūšamie batuti. Neiztiks arī bez našķiem un saldumiem.

Visā pasākuma norises laikā apmeklētājus izklaidēs DJ, programmā paredzētas arī dažādas aktivitātes un pārsteiguma balvas.  

Nāc iepazīties ar restorāniem un kafejnīcām, garšīgi paēst un kopā svinēt Rīgas ielas svētkus Daugavpilī!

Street Food festivālu organizē Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra.

Pasākuma laikā publicitātes un vēsturiskām vajadzībām tiks veikta filmēšana un fotografēšana.

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra